‘Realitystar Peter Gillis heeft vriendin in oor en rug gebeten’
Peter Gillis, bekend van het tv-programma Massa is Kassa, zou zijn vriendin Nicol Kremers in haar neus en rug hebben gebeten. Tevens zou hij Kremers tegen de muur geduwd, aan haar oor, armen en haren hebben getrokken en in haar borsten hebben geknepen. Daar verdenkt de officier van justitie Gillis van, zo werd vrijdag bekend in de rechtbank in Den Bosch. Dat meldt De Telegraaf.
Op 29 mei zou Gillis in zijn vakantiepark Prinsenmeer in Ommel zijn vriendin hebben mishandeld. De politie werd erbij gehaald en Gillis bracht de nacht in de cel door. In eerste instantie ontkent Gillis de aantijgingen dat hij Kremers zou hebben mishandeld. "Onzin, dat is niet waar", werd toen door hemzelf en zijn partner gezegd.
Echter, toen Gillis vorige week voor de rechter verscheen klonk het verhaal anders. Zij gaven beiden toe dat er wel iets was gebeurd. Kremers had toen geen aangifte gedaan, liet hun advocaat Ton van Biezenbos toentertijd weten. Kremers legde wel een belastende verklaring af, zo meldt de OvJ vrijdag.
De zitting vandaag in Den Bosch was van korte duur. Kremers moet namelijk nog worden gehoord als getuigen, gezien de verdenking. Van te voren lieten Gillis en zijn advocaat al weten niet te verschijnen.
LEES OOK: Actiegroepen huisartsen boos op Zorgminister Ernst Kuipers na aankondiging herhaalprikken