Hotel in Wassenaar.
ANP
Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Veiligheid

Hotel in duinen bij Wassenaar ontruimd om natuurbrand

Redactie

Een hotel in de duinen bij Wassenaar wordt woensdag ontruimd, omdat er in de omgeving een brand woedt. De evacuatie van Fletcher Hotel Duinoord gebeurt uit voorzorg, meldt de Veiligheidsregio Haaglanden. De bezoekers worden ergens anders opgevangen. Het is niet bekend om hoeveel mensen het gaat.

De brand brak rond 14.45 uur uit bij de Wassenaarseslag, aan de kant van het strand. Op webcambeelden waren hoge vlammen en grote rookwolken te zien. De brandweer heeft veel mensen en wagens naar het duingebied gestuurd.

Vanwege de brand heeft de veiligheidsregio een NL-Alert verstuurd naar mensen in de omgeving van de Wassenaarseslag en het nabijgelegen Katwijk. Mensen krijgen het verzoek het gebied te verlaten en de hulpdiensten de ruimte te geven.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau