Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Veiligheid

Twee politieagenten in been gestoken bij fouilleren Rotterdammer

Redactie

In Rotterdam zijn maandagochtend vroeg twee agenten in hun been gestoken toen ze een man fouilleerden die "verdacht gedrag vertoonde".

De man, een 24-jarige Rotterdammer, is aangehouden op verdenking van poging tot doodslag. De agenten, hondengeleiders, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

Het incident gebeurde rond 04.30 uur op de Rochussenstraat, in de wijk Delfshaven. Toen de agenten de verdachte wilden controleren en fouilleren, pakte hij een mes uit zijn broekband en stak de hondengeleiders in hun been.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau