Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Veiligheid

Oekraïense geheime dienst doodt verdachten van moord op kolonel

Redactie

De Oekraïense veiligheidsdienst SBOe zegt zondag Russische geheime agenten te hebben gedood tijdens een poging hen te arresteren. De verdachten zouden betrokken zijn geweest bij de moord op een SBOe-kolonel vorige week in Kiev.

De SBOe denkt dat de Russische dienst FSB achter de moord zit. De dienst meldt dat een man en een vrouw worden verdacht van de moord op kolonel Ivan Voronytsj, maar laat niet weten hoeveel vermeende verdachten zijn doodgeschoten.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau