Foto ter illustratie.
ANP
Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Veiligheid

Slachtoffer (79) Schijndel doodgereden bij uitlaten hondje

Redactie

De 79-jarige vrouw uit Rijnsburg die in de nacht van zondag op maandag overleed door een verkeersongeval in Schijndel, was haar hondje aan het uitlaten toen ze werd aangereden. De politie is op zoek naar de automobilist, die na het ongeluk is doorgereden.

Het slachtoffer stond met haar man op een camperplaats in de buurt. Hij was gaan zoeken toen zijn vrouw rond 01.30 uur niet was teruggekeerd van het uitlaten van de hond. Even later trof hij de vrouw overleden aan langs de weg, meldt de politie.

De politie vermoedt dat zij is aangereden tussen zondagavond 23.30 uur en maandag 01.25 uur. Op de plek van het ongeluk zijn glasscherven gevonden. De politie vermoedt dat de vrouw is aangereden door een zwarte BMW X5 M, model van 2018 tot 2022, en dat de glasscherven van dit voertuig zijn.

De politie roept de bestuurder van de auto "met klem" op om zich te melden. Net als mensen die eenzelfde soort auto zien met schade of als de auto wordt aangeboden voor reparatie. Daarnaast verzoekt de politie eventuele camerabeelden te delen.

Update 14.40 uur:

De politie heeft twee verdachten aangehouden in het onderzoek naar de doodgereden vrouw. Dat bevestigt een woordvoerster na berichtgeving van Omroep Brabant.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau