Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Dinsdag wordt tropisch warm, maar eindigt met code geel

Redactie

De zomerse temperaturen keren dinsdag weer eventjes terug. Met een verwachte temperatuur van 29 graden gaat het er bijna tropisch aan toe. Maar wie verkoeling zoekt bij het water, kan zijn parasol en opblaasbandjes maar beter goed vasthouden. In de namiddag verwacht het KNMI flinke onweersbuien en harde windstoten: code geel.

Tekst gaat verder onder de X.

Failed to load content from twitter.com. Status Code: 404

Naast een flinke plens regen worden er ook hagelstenen verwacht. Het KNMI heeft daarom code geel afgegeven. Ook worden er flinke windstoten verwacht tot 100 km/h.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau