Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Overstromingen in Limburg en Noord-Brabant

Redactie

Door hevige regenval in Limburg en delen van Brabant zijn overstromingen gemeld. Straten staan blank en ook kelders zijn in het gebied ondergelopen, meldt NOS.

De ANWB raadt automobilisten aan om om te rijden als ze over de A2 willen via Meerssen. Water op de snelweg kan gevaarlijk zijn en daarom is de weg daar afgesloten.

Ook bij het treinverkeer zijn problemen gemeld. Onder meer tussen Tilburg en Den Bosch zijn vertragingen door een boom op het spoor door blikseminslag. De brandweer is ook druk met het opruimen van takken op het spoor waardoor treinen niet kunnen rijden. De NS verwacht dat alle treinen aan het einde van de dag weer rijden.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau