Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Hond na 23 dagen onder puin vandaan gehaald in Turkije

Redactie

Sinds de aardbevingen in Turkije en Syrië worden er nog altijd dieren onder het puin vandaan gehaald. Zo ook een husky, genaamd Aleks. De viervoeter zat maar liefst 23 dagen onder het puin.

De hond is gevonden in de Turkse provincie Hatay. Op beelden is te zien hoe de hond gered wordt door reddingswerkers. "Elk levend wezen is belangrijk voor ons, mens of dier," zegt een van de mensen die aanwezig was bij de reddingsactie. Hoe de hond de aardbevingen heeft kunnen overleven, is niet duidelijk.

De zware aardbevingen in Turkije en Syrië hebben meer dan 50.000 mensen het leven gekost. Duizenden mensen worden nog vermist.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau