Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Gewonden bij vechtpartij na voetbalwedstrijd jeugdteams

Peter Visser

Een 14-jarige jongen en een 50-jarige man zijn gewond geraakt bij een vechtpartij die ontstond na een voetbalwedstrijd tussen jeugdteams van FC Den Helder en SV Koedijk zaterdag in Den Helder. De politie meldt inmiddels meerdere aangiften van mishandeling te hebben ontvangen.

Na het duel gingen volgens de politie spelers van beide teams met elkaar op de vuist, en ook omstanders zouden betrokken zijn geweest bij de vechtpartij. De politie onderzoekt wat er precies is gebeurd en roept getuigen op om zich te melden en eventueel beeldmateriaal van het gevecht te delen.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau