Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vermiste man dood aangetroffen in surfvijver in Waalwijk

Redactie

Het lichaam dat woensdagochtend is gevonden in de surfvijver in Waalwijk is van een man die daar dinsdagavond vermist raakte. Het slachtoffer is 36 jaar en komt uit Waalwijk. De man is verdronken, meldt de politie.

Het lichaam werd rond 11.00 uur ontdekt door een sonarboot en rond het middaguur hebben duikers het uit het water gehaald, aldus de zegsvrouw.

Dinsdagavond werd ook al gezocht, nadat de hulpdiensten rond 21.00 uur waren gewaarschuwd door bezoekers van de surfvijver. Die hadden volgens een woordvoerder van de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant iemand achter een luchtbed aan zien zwemmen. Die persoon verdween vervolgens onder water.

Hoewel aanvankelijk onduidelijk was of er echt iemand werd vermist, werd een zoekactie opgestart. De hulpdiensten wisten ook het groepje waar de vermiste bij hoorde te vinden. Volgens de zegsvrouw ging het om Polen. Dat groepje bevestigde dat een van hun vrienden niet meer boven water was gekomen. Na twee uur zoeken, waarbij niemand werd gevonden, werd de zoekactie laat op de avond gestaakt omdat het te donker werd.

LEES OOK: Rijkswaterstaat helpt West-Brabant bij bestrijden blauwalg


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau