Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Nederlander opgepakt na vondst twee doden in België

Redactie

De Belgische politie heeft dinsdag een 56-jarige Nederlander opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij de dood van een man en een vrouw. De politie vond hun stoffelijke overschotten dinsdagochtend in een woning aan de Congostraat in de Belgische gemeente Kinrooi, vlak over de Limburgse grens ten zuiden van Weert.

Volgens de politie zijn beide personen om het leven gebracht en volgens het AD is dit met geweld gebeurd. Volgens lokale media zouden de slachtoffers een vrouw en haar neef zijn, beide dertigers, maar dat kon een woordvoerster van het Belgische Parket woensdagmiddag niet bevestigen aan ANP. Volgens De Telegraaf laat de vrouw een dochter na.

De verdachte komt uit Eindhoven. Een politiewoordvoerster kon ook verder geen nadere toelichting geven.

LEES OOK: Man die in Tiel inreed op agent verdacht van poging tot doodslag

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau