Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Twaalf dode katten gevonden op uitlaatveld in Leeuwarden

Peter Visser

De politie heeft donderdag twaalf dode katten, waaronder enkele kittens, gevonden op een uitlaatveld aan de Geeuwstraat. Een aantal katten waren in plastic zakken begraven.

Hoelang de katten er al lagen en waaraan ze zijn doodgegaan, is volgens de politie niet duidelijk. De dieren zijn vermoedelijk op verschillende momenten gedumpt.

De politie doet onderzoek en roept mogelijke getuigen op om zich te melden.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau