Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Derk Boswijk wordt campagneleider voor het CDA bij gemeenteraadsverkiezingen

Redactie

Kamerlid Derk Boswijk wordt campagneleider namens het CDA bij de gemeenteraadsverkiezingen. Dat vertelde hij vanochtend in Goedemorgen Nederland op NPO 1.

Boswijk heeft goede hoop voor zijn partij, zeker met de recente herindelingsverkiezingen vers in het geheugen. "Daar hebben we tegen alle verwachtingen in best wel gewonnen, en in sommige gemeenten zelfs gigantisch", vertelt hij. "Als je de krantenkoppen moet geloven hebben de agrariërs ons allemaal opgegeven. Maar bijvoorbeeld in het Land van Cuijk (Noord-Brabant), een agrarisch gebied, zijn we ineens veruit de grootste geworden."

Het CDA heeft geen makkelijk jaar gehad, weet ook Boswijk. "We hebben als CDA een jaar gehad waar we in de hoek zitten waar er klappen vallen, soms ook uit eigen hoek. Maar tegelijkertijd zie ik dat we heel snel aan het herpakken zijn en op het coalitieakkoord goede dingen hebben binnengehaald."

Boswijk geeft aan dat hij er in ieder geval "superveel zin" heeft om de campagne te gaan leiden. Voor een deel gaat de campagne, door de coronapandemie, digitaal worden. "Het liefst ga ik ook echt het land in. Ik hoop dat dat kan, maar dat wordt even afwachten."

Op 16 maart 2022 kan er gestemd worden voor de gemeenteraadsverkiezingen.

LEES OOK: Het langetermijnplan van Den Haag: samenleving draagt verantwoordelijkheid voor coronabestrijding


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau