Aangifte tegen Marco Borsato om seksueel misbruik
Volgens De Telegraaf gaat het om een 22-jarige vrouw die zegt vanaf haar vijftiende seksueel te zijn misbruikt door Marco Borsato. Ze heeft maandag officieel aangifte gedaan bij de zedenpolitie in de regio Midden-Nederland. De vrouw stelt dat gedurende een aantal jaren sprake was van het plegen van ontuchtige handelingen.
Bij aanranding gaat het om ongewenst aanraken van geslachtsdelen, billen en borsten. De politie heeft bewijsmateriaal in beslag genomen.
Voor het eerst officieel aangifte
Het is voor het eerst dat officieel aangifte volgt tegen Borsato. De zanger ligt al langer onder vuur ligt vanwege geruchten van grensoverschrijdend gedrag.
Het OM Noord-Holland meldde vorige week dat het verzoek van Knoops om onderzoek te doen naar de bron van de geruchten over Borsato nog moet worden beoordeeld. Een OM-woordvoerder liet dinsdag weten dat hierover geen nieuws te melden is.
Grensoverschrijdend gedrag
Verschillende roddelkanalen brachten de afgelopen tijd dat Borsato zich schuldig zou hebben gemaakt aan grensoverschrijdend gedrag tijdens een van de barbecues die de zanger jaarlijks organiseerde voor de zangers en zangeressen die hem als coach kozen in The Voice of Holland en The Voice Kids. Bewijs werd daarvan niet gegeven.
LEES OOK: Marco Borsato vraagt justitie om onderzoek naar insinuaties