Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

19-jarige man doet zich voor als agent en deelt nepboetes uit

Redactie

Een 19-jarige man deed zich in Oud Gastel, Noord-Brabant, voor als nepagent en probeerde boetes uit te schrijven. Ook had hij een vals politielegitimatiebewijs bij zich, zo meldt de politie.

De politie kreeg vrijdagmiddag rond vier uur melding dat er een nepagent rondliep in Oud Gastel. De man, zelf afkomstig uit Steenbergen, probeerde boetes uit te schrijven aan mensen uit de buurt. Een groep omstanders vond de man verdacht overkomen en reed de nepagent in zijn auto klem.

Op de vlucht

Daarop sloeg de jongeman op de vlucht, waarbij hij zijn auto achterliet in de Willem Alexanderstraat. Een getuige vertelde aan de politie dat de man tijdens zijn vlucht wat spullen had weggegooid. Kort daarna vond een politiehond in de bosjes een valse legitimatiebewijs.

De nepagent keerde uiteindelijk terug naar zijn auto en werd daarbij aangehouden door de politie. Hij werd naar een cellencomplex gebracht waarbij hij een verklaring heeft afgegeven aan de rechercheurs.

Om 10 uur 's avonds kon de jongeman weer naar huis. Er wordt een proces-verbaal tegen hem opgemaakt.

LEES OOK: Nepagenten beroven 91-jarige vrouw van duizenden euro’s

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau