Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Tramschutter Gökmen T. steekt gevangenisbewaker in gezicht en nek

Redactie

De Utrechtse tramschutter Gökmen T. heeft woensdagmiddag een gevangenisbewaker in de Rotterdamse gevangenis De Schie in zijn gezicht en nek gestoken. Het personeelslid raakte daarbij lichtgewond. De bewaarder is in het ziekenhuis aan zijn verwondingen behandeld, meldt Rijnmond.nl.

De actie vond plaats op de afdeling A3, waar terroristen in De Schie zitten. Het wapen dat T. gebruikte heeft hij vermoedelijk zelf gefabriceerd. De aanleiding voor de steekpartij is onduidelijk.

Aanslag

De 39-jarige T. opende op 18 maart 2019 het vuur in een Utrechtse tram. Vier mensen overleden daarbij, zes personen raakten gewond. T. werd vorig jaar veroordeeld tot levenslang. Hij ging niet in hoger beroep.

LEES OOK: Tramschutter Gökmen T. schuldig verklaard aan de verkrachting


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau