Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Kamperen in de sneeuw? ‘Het is hier gezellig druk, er zijn 25 plekken bezet’

Redactie

Kamperen is voor velen slechts leuk wanneer je in de zomer met een biertje voor je tent kunt zitten, maar er zijn ook bikkels die zelfs met deze temperaturen de kriebels krijgen om een tent op te zetten. Op een kampeerterrein in Borger waren er zondag maar liefst vijfentwintig plekken bezet. "Dus het is gezellig druk hier", vertelt beheerder van het terrein Martijn Harms aan RTV Drenthe.

De kampeerders hadden het koud, maar noemen het overnachten in de sneeuw 'een hele toffe ervaring'. "Als je eenmaal slaapt, dan slaap je", zegt Kim, een van de kampeerders. Zij en haar vriend Timon komen uit Wageningen en hebben ook hun hondje mee, die bij hen in de tent heeft geslapen.

Kampeerder Jasper adviseert om voor het slapen te gaan plassen zodat je in ieder geval in de nacht je tent niet meer hoeft te verlaten. Hij en zijn vriend Arthur slapen in een open tent, maar met een kampvuurtje is dat ook goed toeven.

LEES OOK: Rijkswaterstaat strooit recordhoeveelheid zout: ‘Dit hebben we niet eerder gedaan’


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau