Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Eerstejaars mbo’ers helpen bij coronavaccinaties: ‘Ontzettend mooie werkervaring’

Redactie

Om genoeg mensen te hebben om iedereen te vaccineren tegen het coronavirus zijn mbo'ers hard nodig. Vanaf vandaag springt een groep van 300 eerstejaarsstudenten van het ROC in Den Haag bij. Ze volgen de opleiding tot doktersassistent en apothekersassistent, en krijgen een versnelde cursus om te kunnen helpen bij de coronavaccinaties.

Normaal gesproken krijgen de studenten die cursus pas in mei, maar dat is nu vervroegd, vertelt projectleider vaccinatieles Anouska Boers in Goedemorgen Nederland op NPO 1. "We hebben veel geoefend met de studenten. Vandaag gaan we ondersteunen bij het vaccineren. In totaal kunnen er rond de 850 studenten van ons ingezet worden. Voor eerstejaars is dat echt veel."

'Blij dat ik steentje kan bijdragen'

Het ROC is erg blij met de inzet van de eerstejaarsstudenten. "Het is goed dat wij instellingen kunnen ondersteunen. Voor de studenten is het een ontzettend mooie werkervaring", aldus Boers.

LEES OOK: ‘Vertraging vaccinatie is mogelijk, misschien komt niet iedereen dit jaar aan de beurt’


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau