D66 niet blij met ‘Team Kaag’-fanclub: ‘Te weinig inhoud’
D66 is niet blij met de fanclub die rondom fractievoorzitter Sigrid Kaag is ontstaan. De voorvrouw van de partij wordt door de club afgebeeld als 'boss lady' en gebruikt de hashtag #teamkaag.
Geen inhoud bij fanclub
Campagnestrateeg Jan Driessen vindt de campagne rondom Sigrid Kaag vooral ontbreken op inhoud. "Kaag komt pas net kijken en heeft nog geen trackrecord opgebouwd''. D66 moet volgens hem de teugels weer flink aanhalen zodat de campagne echt weer gaat over waar D66 als partij voor staat.
Yoeri Albrecht, directeur van De Balie, kan er de humor wel van inzien: "Het is natuurlijk een nachtmerrie als iemand anders of een groep mensen er met jouw campagne vandoor gaat", zegt hij in Goedemorgen Nederland op NPO 1. "Je zou bijna denken dat het een grap is."
LEES OOK: ‘Trump wil eigen mediakanaal oprichten’: ‘Hij wil Fox kapotmaken’