Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Zuidplas schorst medewerkers en start onderzoek om seksvideo in gemeentehuis

Redactie

De gemeente Zuidplas laat een extern bureau onderzoek doen naar twee videofilmpjes waarop medewerkers te zien zijn terwijl ze seks met elkaar hebben in het gemeentehuis. Deze filmpjes circuleren op sociale media. Volgens de gemeente gaat het om personeel van team handhaving. Dat meldt ANP.

"Op één van de filmpjes zijn twee medewerkers herkenbaar in beeld gebracht", laat het college van B en W in een verklaring weten. "Met de betreffende medewerkers is een gesprek geweest. Ze zijn geschorst zolang het onderzoek loopt." Wanneer de onderzoeksresultaten bekend zijn, kan de gemeente nog niet zeggen. "Het kan nog geruime tijd duren, gezien de aard en complexiteit van het onderzoek."

Burgemeester: 'Dit is not done'

De locoburgemeester van de gemeente Zuidplas, Jan Verbeek, laat tegenover Omroep West weten geschokt te zijn. "Ik heb er nu twee nachten over geslapen en ben nog steeds geschrokken. Dit is not done. Je hebt een bepaalde moraal en voorbeeldfunctie in een gemeentehuis. En dit soort dingen kunnen echt niet."

De filmpjes zouden zijn gemaakt door jongeren die de seksuele handelingen door de ramen van het gemeentehuis konden volgen vanaf de parkeerplaats.

Failed to load content from twitter.com. Status Code: 404

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau