Man slaat bedrijfsleider café omdat hij en zijn gezin niet naar binnen mogen
Een 55-jarige man uit Breda is aangehouden nadat hij een klap uitdeelde aan een bedrijfsleider die hem niet binnenliet in zijn café. Hierdoor heeft deze bedrijfsleider nu last van pijn en ruis in zijn rechteroor.
De bedrijfsleider deed aangifte. Hij zag dat er problemen waren bij de ticketverkoop: een gezin, bestaande uit vijf personen, wilde naar binnen. Daarop sprak hij de vader aan om hem te vertellen dat ze niet naar binnen mochten omdat ze met te veel mensen waren.
Vlakke hand
In eerste instantie leek het gezin dit te accepteren, maar terwijl ze wegliepen maakte de vader een zwaaiende beweging waarbij hij met zijn vlakke hand tegen het rechteroor van de aangever sloeg. Hierbij raakte hij het oordopje van de portofoon.
Het incident deed zich voor in de nacht van donderdag op vrijdag, rond 00.55 uur, op de Vismarktstraat in Breda. Een beveiliger van een ander café heeft de verdachte tegen gehouden en overgedragen aan de politie. De verdachte, die onder invloed was van alcohol, ontkent de mishandeling.
De politie onderzoekt camerabeelden.