Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vrouw gaat naar buiten door autobrand, krijgt bloempot op hoofd gegooid

Redactie

Een vrouw is vannacht naar het ziekenhuis gebracht nadat ze een bloempot op haar hoofd kreeg, die vanuit een flat naar beneden gegooid werd. Dat schrijft De Stentor. De vrouw liep naar buiten omdat er een auto in brand stond.

De hulpdiensten kregen om 23.39 uur een melding van een auto die in brand stond in de Aristotelesstraat in Apeldoorn. Verschillende buurtbewoners kwamen hierop af. Een van hen, de vrouw, kreeg kort na de brand een bloempot op haar hoofd. Die gooide iemand vanuit een flat naar beneden.

Verband

Of deze twee incidenten iets met elkaar te maken hebben wordt onderzocht. Onbekend is ook of de brandende auto van de vrouw was en of en een eerdere ruzie die dag in verband staat met de gegooide bloempot. De politie wilde daar niets over zeggen. "Het onderzoek is in volle gang en dat willen we niet verstoren."

LEES OOK: Bizar! Wielrenner spuugt vrouw vol in gezicht na opmerking over snelheid

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau