Voorzitter Veiligheidsregio roept op om niet meer naar Zandvoort te komen
De voorzitter van de Veiligheidsregio Kennemerland roept op om niet meer naar Zandvoort te komen. Het is er te druk. Dat zegt voorzitter Marianne Schuurmans op Twitter. "Wilt u nog naar Zandvoort? Doe het niet!"
Ze benadrukt dat er veel rustigere stranden zijn aan de Nederlandse kust en andere wateren. "Ik raad u aan om die op te zoeken! Voor uw gezondheid én die van anderen!"
LEES OOK: Enorme drukte op wegen en in treinen richting het strand
De ANWB komt ook met een soortgelijk advies. Strandgangers kunnen deze tropische dag beter niet meer met de auto in Bloemendaal en Zandvoort gaan. In Haarlem en osmtreken staan kilometerlange files naar het strand. Deze auto's kunnen de kustplaatsen al bijna niet meer wegwerken.
De parkeerplaatsen in #Zandvoort zijn vol volgens de gemeente. De trein biedt ook geen soelaas. De treinen naar de kust puilen uit. #N201 #N200
— ANWB Verkeersinformatie (@ANWBverkeer) July 31, 2020
Ook de Nationale Spoorwegen lieten eerder al via Twitter weten dat er geen afstand gehouden kon worden in de trein. Op de livestream zijn er al flink wat mensen op het strand van Zandvoort te zien.