Actiegroep Viruswaanzin demonstreert bij verkeerd gebouw
De actiegroep Viruswaanzin wilde maandag bij meerdere redacties in Nederland demonstreren tegen de verslaggeving over het coronavirus. Zo stonden er mensen op het Media Park in Hilversum. In Rotterdam stonden mensen voor het oude gebouw van het AD aan de Marten Meesweg, niet wetende dat de krant daar al een tijd weg is en nu in het centrum van Rotterdam zit.
"Er demonstreren vandaag dus mensen tegen media die hen niet goed zouden informeren over corona. In Rotterdam staan ze bij een pand waar het AD al 8 jaar weg is", aldus een medewerker van de krant op Twitter.
Willem Engel, voorman van Viruswaanzin, was een van de demonstranten in Rotterdam. In een livestream op Facebook zegt hij dat het hem verbaast hoeveel politiemensen er rondlopen. In het gebouw zit niet langer het AD, maar het Politiedienstencentrum. Daaronder valt bijvoorbeeld de personeelsadministratie van de nationale politie.
LEES OOK: Politie Den Haag waakzaam ondanks verboden demonstratie