Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Minister Bruins: komende dagen waarschijnlijk geen nieuwe maatregelen tegen coronavirus

Redactie

De komende dagen worden naar verwachting geen nieuwe maatregelen genomen om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Het kabinet bekijkt de situatie per dag, zei minister Bruno Bruins (Medische Zorg) maandag na afloop van het crisisberaad.

Volgens hem moeten de maatregelen passend zijn, wat betekent dat er wordt gekeken welke maatregelen effect hebben, ook voor de iets langere termijn. "Het virus is niet binnen een paar weken weg."

'Effect is kortstondig'

Het heeft volgens Bruins geen zin om op dit moment nog vergaandere maatregelen te treffen zodat Nederland op slot komt.

"Als dat al kan, dan is het effect kortstondig". Het is een uitstel van de problemen, want daarna komt het virus alsnog binnen.

LEES OOK: Aantal Nederlandse doden door coronavirus stijgt van 20 naar 24

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau