Vader brengt bewusteloze dochter (5) naar ziekenhuis en krijgt 380 euro boete
Onbegrip en woede bij advocaat Sébas Diekstra. Hij moest recent zijn jonge dochter met spoed naar het ziekenhuis brengen en parkeerde vanwege de haast zijn auto op een invalidenplek. Dat leverde hem een boete van 380 euro op.
In gesprek met het Algemeen Dagblad vertelt Diekstra dat zijn dochter van 5 jaar thuis hard op de vloer was gevallen en daarom snel naar het ziekenhuis moest. Tijdens de autorit werd haar bewustzijn steeds minder.
Om haar dochter snel in het ziekenhuis te brengen, parkeerde Diekstra bij aankomst meteen zijn auto op de eerste de beste beschikbare parkeerplek. "Ik handelde in een soort blinde paniek", zegt hij tegen de krant.
'Noodsituatie om dochter'
De parkeeractie kwam de advocaat later duur te staan. Toen hij het ziekenhuis weer verliet, trof hij namelijk een boete aan van 380 euro vanwege het parkeren op een invalidenplek. Volgens Diekstra stond er geen bord die duidelijk aangaf dat het om een speciale parkeerplaats ging.
Hij gaat de boete dan ook aanvechten bij de rechter. Diekstra vindt dat er sprake is van een noodsituatie. "Als dit geen noodgeval is? Wat is het dan wel?" Met zijn dochter gaat het inmiddels weer beter.
LEES OOK: Asociale man heeft schijt aan invalide vrouw: ‘Jammer voor u’