Politie pakt acht mannen op voor groepsverkrachtingen Den Bosch
Acht mannen die worden verdacht van groepsverkrachtingen zijn vanochtend door de politie in Den Bosch en omgeving aangehouden. Drie tienermeisjes uit Den Bosch stapten begin dit jaar naar de politie nadat ze door meerdere jongens zouden zijn verkracht.
De politie vermoedt dat er nog meer meisjes slachtoffer zijn geworden. De drie meisjes gingen onafhankelijk van elkaar naar de politie. Ze zijn volgens de politie vermoedelijk gedrogeerd en "vervolgens in weerloze toestand misbruikt door meerdere jongens uit de groep".
Naaktfoto's en ander beeldmateriaal
De aangehouden mannen zijn tussen de 18 en 26 jaar en komen uit Den Bosch en Rosmalen. De politie doorzoekt hun woningen. De politie heeft in het onderzoek naar de groepsverkrachtingen ook naaktfoto's en ander beeldmateriaal gevonden.
De meisjes kwamen, onder meer via social media, in contact met leden van de groep. Ze zouden zijn misbruikt bij een garagebedrijf in Den Bosch. In april deed de politie al sporenonderzoek in een ruimte bij dit bedrijf.
Kostbare spullen
Tijdens de doorzoekingen van dinsdag worden volgens de politie niet alleen zaken in beslag genomen die als bewijs kunnen dienen. Ook kostbare spullen neemt de politie mee omdat hiermee mogelijke schadevergoedingen aan de slachtoffers betaald kunnen worden die de rechter later mogelijk oplegt.
LEES OOK: Zes tieners verdacht van groepsverkrachting 13-jarig meisje op voetbalveld