Bizar! Verwarde man gooit uit het niets kind (7) in het water
De politie in Almelo heeft gisteren een 37-jarige man aangehouden die zonder aanleiding een jongen van 7 jaar in het water had gegooid. Volgens de politie ging het om een verwarde man, zo schrijven zij op Facebook.
Agenten werden door winkelende mensen gewezen op het incident. De man kende de 7-jarige jongen niet, maar gooide hem wel in het water. De moeder van de jongen sprong er vervolgens achteraan om haar zoon weer op de kant te krijgen.
Verwarde man in water
De vader van de jongen reageerde woedend en raakte in een worsteling met de verwarde man, waarna ook zij in het water eindigden. De politie heeft geholpen de vier mensen weer op het droge te krijgen, waarna de man werd opgepakt.
Voor het getroffen gezin zal door de politie nazorg worden geregeld. Waarom de man het kind in het water gooide, wordt onderzocht. De politie roept getuigen op zich te melden.