WNL-presentatrice Maaike Timmerman genomineerd voor Sonja Barend Award
Het kritische interview van WNL-presentatrice Maaike Timmerman in Goedemorgen Nederland met DENK-voorman Tunahan Kuzu is genomineerd voor de Sonja Barend Award. Dat maakte de VARAgids vandaag bekend.
Kuzu noemde in het interview WNL onder andere een "baggeromroep", omdat hij geen gasthoofdredacteur mocht zijn bij Goedemorgen Nederland. WNL had kritiek op voorstellen van DENK om de persvrijheid te beperken en weigerde Kuzu daarom voor deze rol.
LEES OOK: Kuzu (DENK): ‘WNL is een baggeromroep met riooljournalistiek’
Andere genomineerden
Naast Timmerman zijn er nog negen andere genomineerden. Dit zijn Jeroen Pauw, Tim den Besten, Eva Jinek, Jeroen Wollaars, Tijs van den Brink, Margriet van der Linden, Ivo Niehe, Matthijs van Nieuwkerk en Kefah Allush.
De winnaar van de prijs wordt op maandag 14 oktober bekend gemaakt in De Wereld Draait Door. Vorig jaar ging de prijs naar voormalig WNL-presentatrice Eva Jinek voor haar interview met DENK-politicus Farid Azarkan.
Bekijk hier het genomineerde interview van Timmerman met met Kuzu terug: