Hond die drie kinderen beet in Nieuwegein moet gedragstest ondergaan
De eigenaresse van de rottweiler die afgelopen zondagmiddag in een park in Nieuwegein drie jonge kinderen beet, heeft zich bij de politie gemeld. Het dier is door agenten in beslag genomen, zo laat de politie weten.
Het bijtincident speelde zich af in het park Oudegein. Drie kinderen van tussen de drie en zes jaar oud werden slachtoffer. De loslopende hond beet eerst één van hen en toen de andere twee begonnen te gillen, viel de hond hen ook aan.
LEES OOK: Hond bijt jonge kinderen in park, eigenaresse gaat er vandoor
De eigenaresse deed de hond daarna aan de lijn en ging er vandoor. De politie riep haar op zich te melden en dit heeft zij gisteren gedaan. Het gaat om een vrouw die in Nieuwegein woont.
In beslag genomen
Tegen de vrouw is aangifte gedaan. Zij zal volgens de politie op een later moment nog worden verhoord. De rottweiler is in beslag genomen en zal een gedragstest moeten ondergaan. Die test zal moeten uitwijzen wat er daarna met de hond gaat gebeuren.