Agressieve campingbezoeker (19) slaat en bespuugt beveiligers
Een 19-jarige jongen is afgelopen nacht door het lint gegaan op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Hij gooide met bier in een discotheek op het campingterrein en mishandelde daarna twee beveiligers, zo meldt de politie.
De uit Doetinchem afkomstige jongen werd vannacht rond 01:00 uur uit de discotheek op de camping aan de Kuijerdamseweg gezet. Hij gooide met bier. De jongen was hier niet van gediend en gedroeg zich volgens de politie vervolgens agressief.
Vuistslag
Hij gaf de medewerker die hem uit de tent zette een vuistslag in zijn gezicht. Daarna werd hij vastgegrepen door een andere beveiliger, maar de jongen gaf ook hem een flinke klap tegen het gezicht. Ook spuugde de verdachte naar de beveiliger.
Ondanks zijn verzet, kon de jongen toch worden aangehouden. Dit gebeurde toen agenten op de situatie afkwamen. Hij is overgebracht naar de cel. De beveiligers gaan aangifte doen van mishandeling.
LEES OOK: Steekpartij na ruzie op camping, slachtoffer raakt zwaargewond
Campingdiscoganger geeft beveiligers klappen https://t.co/OWe1VQR6X5 #Scharendijke via @Politie
— Politie Zeeland (@POL_Zeeland) August 8, 2019