Drie aanhoudingen na steekpartij op azc in Oisterwijk, één gewonde
Bij een steekpartij in het asielzoekerscentrum in het Brabantse Oisterwijk is vanochtend een 32-jarige bewoner gewond geraakt. Het steekincident ontstond na een ruzie tussen twee personen, waarbij een 21-jarige man begon te steken. Er zijn drie verdachten aangehouden, meldt de politie.
Het incident speelde zich binnen en buiten het azc aan de Kievitsblekweg af. Iets voor 11:00 uur kreeg de politie een melding binnen van een ruzie, waarbij de twee mannen van 32 en 21 allebei een mes trokken. De 21-jarige man begon vervolgens met steken. Hij kon snel worden aangehouden.
Heet water
De man die werd gestoken is gewond naar het ziekenhuis gebracht. Hij is volgens de politie aanspreekbaar en verkeert niet in levensgevaar. De gewonde man is ook verdachte en werd later eveneens aangehouden. Hij zal worden verhoord als hij voldoende is hersteld van zijn verwondingen. Waar hij precies werd geraakt door het mes, is niet duidelijk. Hij zou mogelijk ook nog heet water over zich heen hebben gekregen.
LEES OOK: Steekpartij en mishandeling van beveiliger in azc Rotterdam
Nadat de twee aanhoudingen waren verricht, bleek er ook nog een derde persoon betrokken te zijn geweest bij de ruzie en het daaropvolgende steekincident. De 37-jarige verdachte was op het moment dat de politie arriveerde echter niet meer aanwezig, maar kon later alsnog worden opgepakt. Wat de oorzaak was van de ruzie, wordt door de politie onderzocht. De twee messen zijn door agenten in beslag genomen.
#Oisterwijk #Kievitsblekweg Bij het azc heeft er zojuist een ruzie plaatsgevonden tussen twee personen. Hierbij is een van hen vermoedelijk gestoken en gewond geraakt. Wij doen onderzoek en hebben een verdachte aangehouden. Het slachtoffer krijgt medische hulp.
— Politie Tilburg eo (@POL_Tilburg) July 20, 2019