Luv’-zangeres Chimène van Oosterhout wil Songfestival presenteren
Zangeres Chimène van Oosterhout wil dolgraag het Eurovisie Songfestival presenteren volgend jaar. Dat zegt de kersverse Luv'-zangeres in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2.
"Ik kreeg vandaag een appje met de mededeling dat ze een presentatrice zoeken die zeven talen spreek. C'est moi!", aldus de zangeres, "Oui oui."
Zeker drie verschillende partijen hebben de zangeres via haar management benadert. Chimène van Oosterhout wil de klus "heel graag", verzekert ze Toine van Peperstraten. "Bij deze een open sollicitatie."
Van Oosterhout spreekt Nederlands, Engels, Frans, Duits, Spaans, Italiaans, en Zweeds. "Voordat ik naar zo'n land ga doe ik even een cursus. Iedereen verklaart me voor gek, maar ik wil die taal spreken," aldus de zangeres.