Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie haalt man met wapen uit trein Utrecht CS

Redactie

De politie heeft vanochtend een 24-jarige man opgepakt in een trein op Utrecht Centraal Station, omdat hij een ploertendoder bij zich had. Dat meldt ANP.

De man was gekleed in een camouflagejack. Een reiziger zag hoe de man het wapen, een soort knuppel met verzwaarde kop, in zijn jas verstopte. Vervolgens stapte hij in de trein.

De reiziger waarschuwde de politie. De trein werd stilgezet, waarna de man aangehouden kon worden. De trein kon korte tijd later weer vertrekken.

Een ploertendoder kan zwaar lichamelijk letsel veroorzaken. Het wapen is dan ook verboden. Waarom de man het wapen bij zich droeg is niet bekend.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau