Slachtoffer aanslag Utrecht overleden, dodental op vier
De aanslag op een tram in Utrecht van vorige week maandag heeft een vierde leven geëist. Een 74-jarige man uit De Meern is vandaag aan zijn verwondingen overleden, zo meldt het Openbaar Ministerie.
Op maandag 18 maart schoot Gökmen T. in een tram op het 24-Oktoberplein in Utrecht om zich heen. Drie mensen kwamen die dag om het leven. Doordat vandaag de 74-jarige man kwam te overlijden, wordt T. door het OM nu verdacht van viervoudige moord dan wel doodslag met een terroristisch oogmerk.
Van de gewonden ligt op dit moment nog een 20-jarige vrouw uit Utrecht in het ziekenhuis. Een 21-jarige vrouw uit Nieuwegein werd eerder uit het ziekenhuis ontslagen.
T. heeft zijn daad inmiddels bekend. Het onderzoek naar de schietpartij in de tram is nog bezig. Eind volgende week zal er een beslissing worden genomen over de verlenging van het voorarrest van de verdachte.
Lees hier het liveblog terug dat Omroep WNL gedurende de schietpartij in Utrecht bijhield.