Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Derde verdachte aanslag Utrecht maandagavond aangehouden

Redactie

Maandagavond kort na 23.00 uur maakte de politie bekend dat er een derde verdachte is aangehouden voor de aanslag in Utrecht. De rol van deze verdachte is niet bekend.

Eerder werden al twee andere mannen aangehouden, onder wie Gökmen T.. Hij zou drie mensen hebben doodgeschoten in een tram in Utrecht.

Voordat T. werd opgepakt, deed de politie meerdere invallen. Dat komt volgens opsporingspecialist Marcel van de Ven doordat de politie alle informatie na moet gaan. In Goedemorgen Nederland zegt Van de Ven dat ze alle aanwijzingen om de verdachte aan te kunnen houden na moeten gaan.

"Daarom gaat de Dienst Speciale Interventies (DSI) alle adressen af." Daarnaast wordt dinsdag volgens Van de Ven ook enorm belangrijk. "Het onderzoek naar het motief is nog in volle gang. Ook moet worden gekeken waar hij het wapen vandaan heeft."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau