Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Geert Wilders zegt Pauw & Jinek af na artikel over telefoongesprek: ‘Geen vertrouwen’

Redactie

Geert Wilders gaat niet meer langs bij Pauw & Jinek, de verkiezingen. Dat zei de PVV-leider vanochtend in Goedemorgen Nederland op NPO 1. Hij nam die beslissing omdat Peter Kee, redacteur bij het programma, een interview had gegeven over de komst van Wilders in de VARAgids.

Wilders had contact opgenomen met het programma en wilde graag aanschuiven. "Dat was oorspronkelijk de bedoeling, maar daarna heeft hij zo'n beetje ons hele telefoongesprek in de VARAgids gezet met allemaal vreselijke teksten erbij", aldus de leider van de PVV. "Dus ik denk niet dat we dat gaan doen", klaagt Wilders. "Dat is geen basis van vertrouwen."

Wilders gaat maandag daarom niet naar Pauw & Jinek. "Ik kom maandag gewoon nog een keer hiernaartoe", grapte Wilders. Dat dat CDA-leider Sybrand Buma de gasthoofdredacteur is, is voor hem geen probleem. "Die zeggen we dan wel af."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau