Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Tramconducteur bewusteloos geslagen door man die niet kan inchecken in Rotterdam

Redactie

Een 52-jarige tramconducteur is maandagavond in Rotterdam bewusteloos geslagen door een man die niet in kon checken in de tram. De man werd boos toen het inchecken niet lukte, waarop de tramconducteur hem naar buiten begeleidde.

Eenmaal buiten sloegen de stoppen bij de man door. Hij sloeg de conducteur bewusteloos. De trambestuurder lag korte tijd buiten bewustzijn op de grond bij de tramhalte.

De dader is volgens de politie tussen de 25 en 30 jaar oud. Hij zou weg zijn gelopen richting de Dijkebuurt. Een uitgebreide zoektocht na het incident heeft niets opgeleverd. Het voorval gebeurde rond 21.00 uur.

Daarom doet de politie nu een oproep om getuigen van het incident te vinden.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau