Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Luuk Ikink mist nog chemie bij RTL Late Night met Twan Huys

Redactie

Luuk Ikink is nog niet ondersteboven van RTL Late Night met Twan Huys. Dat zei de presentator vannacht in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2. "Er mist een soort chemie tussen de presentator en de gasten", aldus Ikink.

De presentator denkt dat zijn mening overeenkomt met de die van veel anderen. "Dat het een programma is wat er mooi uitziet, met een mooie studio. Maar er mist nog iets", zo vindt hij. "Er mist een soort van balans in het programma."

LEES OOK: ‘Fout dat we Humberto’s affaire niet hebben gemeld’

Ikink denkt wel dat het goed kan komen. "Een tijdje geleden zag ik dat het er wel inzit. Er werd gelachen, gesprekken liepen goed in elkaar over en mensen deden mee. Als de chemie goed is aan een tafel, dan gaan gesprekken vanzelf. Dat zit er soms wel in, maar jammer genoeg ook heel vaak niet."

Volgens Ikink gaat het programma nog een tijdje door. "Dat is ook goed. Je moet zo'n programma de tijd geven. Het kan zomaar omslaan", zegt hij. "Ik hoop voor hen dat het positief gaat omslaan."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau