Man (33) rijdt supermarkt in Dongen met opzet binnen
In het Brabantse Dongen is een 33-jarige man met opzet een filiaal van supermarkt Lidl binnengereden met zijn auto. Er vielen geen gewonden. De man is wel door de politie aangehouden en wordt verdacht van poging tot doodslag.
De man reed in een Suzuki Alto rond half negen vanochtend door de eerste openstaande schuifdieren de winkel binnen. Hij gaf opnieuw gas om ook door de tweede pui te rijden, maar daarbij slipte de auto. "We moeten er niet aan denken dat hij wel door de tweede pui was gereden", vertelt politiewoordvoerder Willem van Hooijdonk aan Brabants Dagblad.
De supermarkt was namelijk gewoon open en het was er best druk. De woordvoerder laat weten dat ooggetuigen ontzettend geschrokken zijn. Gelukkig reed de auto na de mislukte poging om door de tweede pui te rijden, weer achteruit de winkel uit.
De man is een bekende van de politie en was onder invloed van alcohol en mogelijk ook andere stoffen. De verdachte heeft nog niks losgelaten over zijn motief, maar Van Hooijdonk van de politie zegt dat het geen ramkraak is.