Terugroepactie: mogelijk ook plastic in chocoladeletters g’woon
In een aantal hazelnoot melkchocoladeletters van het merk g'woon kan een stukje plastic zitten. Hierdoor kunnen mogelijk verwondingen veroorzaakt worden. Daarom worden de letters uit voorzorg teruggeroepen, meldt persbureau ANP.
Het gaat om de volgende letters: P, M en S van 135 gram met 31 maart 2019 als uiterste houdbaarheidsdatum en de productiecode 182206. De letters zijn verkocht in de winkels van Coop, Deen en Poiesz.
Deze chocoladeletters komen van de chocoladefabriek Baronie. Dit is dezelfde fabrikant als van de letters die HEMA eerder uit voorzorg terugriep.
Wie een chocoladeletter van g'woon heeft die mogelijk plastic kan bevatten, kan de streepjescode uitknippen en ongefrankeerd opsturen naar de klantenservice van dit merk. Als je ook even je naam, rekeningnummer en winkel van aankoop vermeldt, krijg je het aankoopbedrag teruggestort op je rekening.
Eerder werden al diverse chocoladeletters van HEMA teruggeroepen nadat was gebleken dat er er stukjes kunststof in zaten. HEMA liet toen weten erg teleurgesteld te zijn in leverancier Baronie. Ze zijn nu in gesprek om te kijken naar een oplossing.