Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

‘Klaver heeft allemaal praatjes, maar hij is zelf weggelopen voor verantwoordelijkheid’

Redactie

Vincent Karremans is geen fan van GroenLinks-fractievoorzitter Jesse Klaver. Als hij in 't Wordt Nu Laat op NPO Radio 2 de vraag krijgt 'welke politicus wat hem betreft zijn mond moet houden' hoeft de fractievoorzitter van de Rotterdamse VVD niet lang na te denken over zijn antwoord.

"Het zijn allemaal praatjes", zegt Karremans over de 32-jarige GroenLinkser. "Het is iemand die zelf verantwoordelijkheid had kunnen nemen voor kabinetsbeleid. Maar daarvoor is hij weggelopen. Nu staat hij aan de zijlijn te schreeuwen."

"Dat geldt voor het kinderpardon, en eigenlijk voor bijna alles. Het is allemaal niet goed. Had het dan zelf gedaan, maar dat wilde hij niet", aldus Karremans.

LEES OOK: Jesse Klaver: ‘In 2023 ben ik premier’


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau