Man (61) aangehouden vanwege vergokken acht ton van goed doel Droom Wens
Een 61-jarige man uit Capelle aan den IJssel is woensdag opgepakt omdat hij 800.000 euro zou hebben vergokt dat was gegeven aan het goede doel Stichting Droom Wens. Dat schrijft persbureau ANP. Het geld zou zijn gebruikt in casino's en voor online gokken.
Hoe de man precies betrokken was bij het goede doel, kan de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (FIOD) niet zeggen. Wel zijn in de woning collectebussen, promotiemateriaal en administratie van de stichting gevonden.
De stichting stelde zich ten doel om dromen of wensen te verwezenlijken van kinderen die iets traumatisch hebben meegemaakt. Volgens het FIOD is slechts 10 procent van de donaties echt gebruikt om kinderen te trakteren op een dagje uit.
Naar aanleiding van dit nieuws is de website van de stichting offline gehaald.