Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man overleeft ongeluk maar wordt na uitstappen geschept door vrachtwagen

Redactie

Een man is in de nacht van zondag op maandag betrokken geraakt bij een ongeluk op de A50 bij Wolfheze. Hij overleefde het ongeval, stapte uit, maar werd toen aangereden door een vrachtwagen. De man overleefde het niet, meldt Omroep Gelderland.

Het ongeluk gebeurde vannacht rond 1.00 uur. De man raakte van de weg en botste tegen de vangrail. Hij kwam uiteindelijk op de weg tot stilstand. Omstanders zagen het ongeluk gebeuren en hebben de man uit zijn auto geholpen en verleenden direct eerste hulp.

Zelfdoding

Vervolgens probeerde de man de snelweg over te steken, maar werd toen geschept door een vrachtwagen. De man overleefde de aanrijding niet.

De verkeersongevallenanalyse en de politie hebben uitgebreid onderzoek gedaan en volgens de politie gaat het om zelfdoding. Voor alle getuigen is slachtofferhulp ingeschakeld.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau