Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Politie vindt twee doden in appartement: ‘Houden rekening met alle scenario’s’

Redactie

De politie heeft gisterenavond twee doden aangetroffen in een appartementencomplex in Sittard. Het is nog onduidelijk wat er zich precies heeft afgespeeld in de woning. "Met alle scenario’s wordt rekening gehouden", aldus de politie op haar website.

Eén van de overleden personen is een bewoonster van een ander appartement in het complex, meldt de politie. De identiteit van de tweede overledene is nog niet vastgesteld.

De politie is gisteravond direct een onderzoek gestart. In de loop van vandaag wordt dat onderzoek afgerond en hoopt de politie meer duidelijkheid te kunnen geven. Ook wordt de doodsoorzaak van de twee personen onderzocht door een schouwarts.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau