Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Tientallen partijen geïnteresseerden in MC Slotervaart

Redactie

Inmiddels hebben zich tientallen geïnteresseerden gemeld voor een doorstart van het failliete ziekenhuis MC Slotervaart. Het gaat om partijen uit het binnen- en buitenland, meldt persbureau ANP.

Sommigen hebben aangegeven voor een doorstart van het gehele ziekenhuis te gaan, anderen hebben alleen belangstelling voor onderdelen ervan, laten de curatoren weten.

Een woordvoerder wil overigens niet zeggen om hoeveel gegadigden het precies gaat en wat voor soort partijen dat dan zijn. Eind volgende week denken de curatoren met meer duidelijkheid te kunnen komen over de toekomst van het ziekenhuis.

LEES OOK: MC Slotervaart in Amsterdam gaat definitief dicht

Het ziekenhuis maakte vorige week haar faillissement bekend. Patiënten zijn overgeplaatst naar andere ziekenhuizen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau