Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

BREAKING: ‘Verdachte opgepakt in onderzoek naar bompakketten Amerika’

Redactie

De politie is Amerika heeft een verdachte opgepakt in het onderzoek naar de verzonden bompakketten die meerdere prominente Amerikanen kregen toegezonden. Dat meldt CNN.

Vooral personen die kritisch zijn op president Trump ontvingen dergelijke pakketten. Onder meer Barack Obama, Joe Biden, Hillary Clinton en Robert de Niro ontvingen een dergelijk pakket.

De man zou zijn opgepakt in de buurt van Miami, melden de autoriteiten.

Vandaag werden er wederom verdachte pakketjes ontdekt in New York. Die waren bedoeld voor de Amerikaanse Democratische senator Cory Booker en James Clapper, de vroegere baas van de gezamenlijke inlichtingendiensten, aldus Amerikaanse media. Een alerte postmedewerker onderschepte de pakketjes.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau