Familie die agent mishandelde is zelf ‘erg ontdaan’ en wil mediation-traject
Afgelopen juli doken er op internet beelden op van een ruzie tussen leden van een familie en agenten. Op de beelden is te zien hoe een agent tegen de grond wordt geslagen. De daders hopen nu echter dat er een mediation-traject kan worden gestart, omdat ze zelf "erg ontdaan" zijn door het incident.
Dat gaven zij gisteren aan in de rechtszaal, meldt De Telegraaf. Als het aan de verdachten ligt wordt de zaak afgedaan met een mediation-traject. "Deze heren hebben een strafbaar feit gepleegd. Ze moeten er ons inziens voor gestraft worden", sprak een van de slachtoffers gisteren. De agenten waren naar de straat gegaan na een melding van een vermoedelijke ontvoering in relationele sfeer.
Naast hoofdverdachte Mourad el O. zijn ook zijn ouders en zijn broertje verdachten in de zaak. "Als er een politiebus langsrijdt, voel ik dat ik het benauwd krijg. Begin ik te bibberen. Ik heb het nog geen plekje kunnen geven", sprak het broertje gisteren.
De rechter ging niet mee in het verzoek van de familie. Wel komt er een onderzoek door de Rijksrecherche naar het opstellen van het strafdossier, wat volgens de familie niet goed is gebeurd. Eind januari wordt de zaak inhoudelijk behandeld.