Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Dodental ramp Sulawesi stijgt naar 832

Redactie

Het aantal doden dat is gevallen bij een aardbeving en een vloedgolf in het noordwesten van Sulawesi is tot boven de achthonderd gestegen.

De autoriteiten meldden zondag dat er al 832 doden zijn geteld. Het getal is slechts voorlopig, want er zijn veel meer slachtoffers dan tot nu toe bekend.

Buiten de zwaar getroffen stad Palu zijn nog geen slachtoffers geteld. Een ooggetuige langs de kust buiten de stad berichtte volgens de Jakarta Post dat ,,er overal lijken liggen''en dat alle bebouwing langs de kust is weggevaagd.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau