Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Wanhopige man mist Ryanair-vlucht, rent achter vliegtuig aan

Redactie

Een man van in de twintig is opgepakt door de Ierse politie nadat hij op de luchthaven van Dublin de startbaan op rende om zijn vliegtuig nog te te halen.

De man en zijn vriendin waren te laat voor hun vlucht naar Amsterdam, weet NH Nieuws. Hij werd daarop erg boos en begon op het raam van de gate te kloppen om de aandacht van de piloot te trekken.

Toen dat niet werkte trapte hij een deur in en rende hij met een koffer onder zijn arm achter de taxiënde Boeing 737 aan, in de hoop dat de piloot nog wilde stoppen.

Dat leverde niet het gewenste resultaat op: de man werd door grondpersoneel van Ryanair en beveiligers van de luchthaven tegen de grond gewerkt.

De man zit nog vast.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau